به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طی مراسمی و با حضور استاندر کردستان، اداره کل زندانهای این استان به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی (بر اساس شاخص های اختصاصی) معرفی و در این راستا از ابراهیمی مدیرکل این مجموعه با اهدای لوح تقدیر، تشکر و قدردانی گردید.

متن این لوح تقدیر به شرح زیر می باشد:

جناب آقای اسحاق ابراهیمی

مدیرکل محترم زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کردستان

تحقق کارآمدی و اثربخشی نظام اداری به عنوان ابزار مدیریت و اداره امور و در نهایت بسترساز رشد و توسعه کشور، مستلزم اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری است. نیل به این مقصود نیازمند ارزیابی مستمر عملکرد دستگاه های اجرایی به عنوان زیرمجموعه های این نظام است.

جشنواره شهید رجایی فرصتی است تا هرساله عملکرد دستگاه های اجرایی در فضایی منطقی و رقابتی مورد ارزیابی قرار گیرد و تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی تقدیر و تشویق شده و فرهنگ ارتقا و بهبود مستمر عملکرد نهادینه شود.

نظر به اینکه آن دستگاه با نصب العین قرار دادن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و تلاش در مسیر تحقق برنامه های اصلاح نظام اداری، در فرآیند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ دستگاه های اجرایی استان کردستان حائز رتبه اول (مشترک) بر اساس امتیاز شاخص های اختصاصی شده است، بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان خدوم آن مجموعه اعلام می نماییم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب، شاهد موفقیت های روزافزون آن دستگاه در تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای رشد و توسعه کشور باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*