کسب عنوان قهرمانی آسیا توسط یکی از سربازان زندانهای کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان یکی از سربازان ورزشکار زندانهای کردستان که جهت حضور در مسابقات آسیایی رشته «موتای» به کشور ماکائو اعزام شده بود، با شکست تمامی حریفان خود و با به گردن آویختن مدال طلای این دوره از مسابقات، برای کشور و استان افتخارآفرینی کرد.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان ضمن تبریک به این سرباز و خانواده اش گفت: جوانان میهن عزیز اسلامی بایستی همواره با توجه به ورزش و حضور مستمر در فعالیت های ورزشی، سلامت روح و جسم خود را حفظ نمایند چراکه در این صورت، زمینه های رشد و بالندگی در سایر فعالیت های اجتماعی نیز در آنها به وجود خواهد آمد.

وی با بیان اینکه ورزش باعث نشاط و ارتقای انگیزه آحاد جامعه می‌شود خاطرنشان کرد: در جامعه ای که در آن به ورزش اهمیت داده شود، سرزندگی و بالندگی نیز در میان مردم آن جامعه به وجود خواهد آمد که این مهم خود زمینه رشد و توسعه در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و علمی را نیز سبب خواهد شد.

وی با تاکید بر ضرورت آمادگی جسمانی و روحی در میان سربازان خاطرنشان کرد: در زندانهای کردستان به برنامه های ورزشی در میان پرسنل کادر و وظیفه توجه ویژه می شود به طوریکه همه ساله و به مناسبت های مختلف شاهد برگزاری جشنواره‌های ورزشی پرسنل کادر و وظیفه در زندانهای استان می باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*