۱۵ عنوان کتاب در قالب ۱۵۰ جلد به کتابخانه زندان قروه افزوده خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان دکتر عبدالملکی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان از کتابخانه زندان شهرستان قروه بازدید نمود.

در این بازدید که عباسی رئیس کتابخانه عای عمومی قروه نیز وی را همراهی می نمود ضمن بررسی وضعیت کتابخوانی در میان مددجویان، اقدامات لازم در جهت توسعه بیش از پیش فرهنگ مطالعه در میان آنان انجام گرفت.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان در پایان بازدید خود، بر اهمیت افزایش سرانه مطالعه در جامعه تاکید نمود گفت: در زندانها نیز به عنوان عضوی از جامعه بایستی به موضوع کتاب و کتابخوانی توجه ویژه شود که در این راستا امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم با مجهز کردن کتابخانه زندان قروه به قفسه های مخصوص نشریات و همچنین افزودن ۱۵۰ جلد کتاب به این مجموعه، گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی در زندان قروه برداشته باشیم.

دکتر عبدالملکی آگاه بودن متصدیان کتابخانه ها به اصول کتابداری را ضروری دانست و افزود: با توجه به فراهم بودن شرایط مساعد، اداره کتابخانه های عمومی استان این آمادگی را دارد تا با اعزام کارشناسان خبره، اصول کتابداری نوین را به متصدی کتابخانه زندان آموزش دهد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*