نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری: نگاه به زندان و زندانی بایستی همچون نگاه به بیمار و بیمارستان باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طیب نادری رئیس زندان مریوان در راستای ارتقاء تعاملات و همکاری ها با سایر دستگاه های اجرایی شهرستان، با حاجی ماموستا رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار نمود.

ماموستا رستمی در این دیدار با اشاره به حساسیت های شغل زندانبانی گفت: اصلاح و تربیت مجرمان در حفظ امنیت جامعه بسیار تاثیرگذار است و با اجرای مدون برنامه ها می توان شاهد بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه بود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه نگاه به زندان و زندانی بایستی همچون نگاه به بیمار و بیمارستان باشد اظهار داشت: همانطور که یک بیمار تا موقع بهبودی کامل باید در بیمارستان تحت مراقبت باشد یک فرد شرور هم باید تا زمانی که اصلاح نشده است در زندان تحت مراقبت بوده و از امکاناتی که سازمان زندانها جهت بازسازگاری اجتماعی آنها فراهم نموده بهره مند شوند.

طیب نادری رئیس زندان مریوان نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد زندان در حوزه های مختلف بیان نمود: اصلاح و تربیت زندانیان از موضوعات مهم و اساسی در سازمان زندانهاست که به عنوان یک تکلیف بر دوش همه می باشد.

شایان ذکر است که در پایان و در راستای گسترش تعامل همکاری ها، تفاهمنامه همکاری میان زندان و مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان در منعقد گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*