نشست یاوران معروف با حضور مسئولین فرهنگی و تربیتی زندانهای کردستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان «نشست یاوران معروف» با حضور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی و همچنین سایر روحانیون و مسئولین فرهنگی مراکز اصلاحی و تربیتی سطح استان برگزار شد.

در این نشست که در محل اداره کل زندانهای کردستان برگزار گردید، راهکارهای اجرایی هرچه بهتر فرایض امر به معروف و نهی از منکر در زندانها به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

لطفی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای کردستان در ابتدای این جلسه با اشاره به کسب عنوان برتر از سوی زندانهای استان در حوزه امر به معروف و مهی از منکر طی چند سال گذشته در میان سایر دستگاه های اجرایی استان افزود: کسب این موفقیت ها حاکی از این است که پرسنل زندانهای استان به اجرای فعالیت های حوزه امر به معروف و نهی از منکر اهتمام می ورزند.

لطفی با بیان این مطلب که پرسنل می توانند الگویی مناسب برای مددجویان در زندانها باشند و اظهار داشت: شواهد حاکی از آن است که مددجویان در مدت زمان تحمل حبس همواره پرسنل را به عنوان الگو و سرمشق خود در بسیاری از امور قرار می دهند که در این راستا پرسنل می توانند با داشتن رفتاری صحیح و اسلامی، الگویی مناسب برای زندانیان بوده که این مهم خود نوعی حرکت در مسیر اجرای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*