مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای کردستان با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان مسابقات ورزشی پرسنل زندانهای سطح این استان که در سه رشته فوتسال، دارت و تنیس روی میز در سالن ورزشی کانون اصلاح و تربیت سنندج برگزار شد پس از دو روز رقابت تنگاتنگ، با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در پایان این مسابقات و در رشته فوتسال تیم زندان بیجار با شکست تمامی حریفان خود به مقام قهرمانی رسید و تیم زندان سقز نیز نائب قهرمان شد.

همچنین در رشته های دارت و تنیس روی میز نیز به ترتیب آقایان طیب نادری از زندان مریوان و حسن صادقی از زندان قروه به مقام قهرمانی دست یافتند.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران و برگزارکنندگان این رویداد ورزشی، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط و گسترش فرهنگ ورزش در میان کارکنان دانست و در این خصوص گفت: شغل زندانبانی از مشاغل سخت و طاقت فرسای جامعه به شمار می رود که برگزاری اینچنین برنامه های فرهنگی و ورزشی در میان کارکنان زندانها می تواند از دچار روزمرگی شدن پرسنل پیشگیری و تاحدودی نیز دشواری های این شغل حساس را کمتر نماید.

مدیرکل زندانهای کردستان ورزش را موجب  ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان در مراکز اصلاحی و تربیتی دانست و اظهار داشت: خوشبختانه فعالیت های ورزشی در سازمان زندانها جزء برنامه های اصلی و محوری در حوزه سلامت زندانیان و زندانبانان می باشد و هرگونه سرمایه گذاری در این راستا می تواند مجموعه  را در دست یابی به رسالت خطیر خود یاری نماید.

وی در پایان از ورزش به عنوان یکی از ارکان سلامتی نام برد و از کارکنان زندانهای استان خواست تا با حضور بیشتر در برنامه های ورزشی ضمن افزایش بهره وری، سلامت روحی و جسمی خود را تضمین نمایند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*