مدیرکل زندانهای کردستان: پرسنل نقش موثری در ایجاد انگیزه در مددجویان برای بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان مراد فتحی مدیرکل زندانهای این استان از زندان بیجار  بازدید و از نزدیک در جریان اصلاح و تربیت مددجویان قرار گرفت.

مدیرکل زندانهای کردستان ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان با مددجویان بندهای مختلف به صورت چهره به چهره دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی نمود.

فتحی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی در تمامی امور زندانها گفت: نیازهای یک زندانی در زندان مشابه نیازهای یک فرد عادی در جامعه بیرون از زندان است و با توجه به محدودیت ها و شرایط حاکم بر زندان چنانچه به نیازهای مددجویان توجه نشود، اصلاح و تربیت و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه که مهم ترین هدف از زندانی کردن فرد بزهکار در زندانبانی اسلامی می باشد، به سرانجام نخواهد رسید و این مهم به دست نخواهد آمد مگر در سایه برنامه ریزی دقیق در تمامی امور زندانها.

این مقام مسئول با اشاره به پرکردن اوقات فراغت مددجویان با استفاده از برنامه های حرفه آموزی و اشتغالزایی اظهارداشت: یکی از مهم ترین راهکارها در راستای کاهش آسیب در زندانها پرکردن اوقات فراغت زندانیان می باشد که یکی از مهم ترین راهکارها برای نیل به این هدف، گسترش برنامه های حرفه آموزی در زندانهاست.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*