مدیرکل زندانهای کردستان در مراسم تقدیر از ایثارگران زندانهای استان: امنیت و آرامش حاکم بر کشور مدیون خون شهدا و از خودگذشتگی های ایثارگران می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان به مناسبت هفته قوه قضائیه و طی مراسمی با حضور مدیرکل زندانها، معاونین و همچنین روسای ادارات ستادی  از تعدادی ایثارگران مراکز اصلاحی و تربیتی استان تقدیر گردید.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در ابتدای این مراسم، امنیت و آرامش حاکم بر کشور را مدیون خون شهدا و از خودگذشتگی های ایثارگران دانست و گفت: خوشبختانه در حال حاضر ملت ایران به تنهایی و همچون دوران جنگ تحمیلی در مقابل استکبار جهانی ایستاده اند و نه تنها در منطقه بلکه در جهان و در حوزه های مختلف حرفی برای گفتن دارد و این مهم درسایه امنیت و همچنین گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه محقق گردیده است.

مدیرکل زندانهای کردستان در قسمتی دیگر از سخنان خود کار جهادی را لازمه پیشبرد اهداف زندانبانی اسلامی در کشور دانست: رسالت سازمان زندانها که همان بازاجتماعی نمودن زندانیان و کمک به بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه می باشد، روحیه ای خستگی ناپذیر و کار و تلاش شبانه روزی را می طلبد.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم مدیرکل زندانهای کردستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم بود تلاش های و زحمات خانواده های محترم ایثارگر در زندانهای استان تقدیر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*