مدیرکل زندانهای کردستان در دیدار صمیمی با کارکنان ستاد اداره کل: دچار روزمرگی شدن پرسنل، آفتی بزرگ در سیستم زندانبانی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان مراد فتحی مدیرکل زندانهای این استان در اولین روز کاری خود با پرسنل ستاد این اداره کل دیدار نمود.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در این دیدار صمیمی با تاکید بر نقش منابع انسانی در بهره وری سازمانی گفت: در زندانها، به مراقبین به عنوان مهم ترین نیروهای صف بایستی به طور ویژه توجه شود چراکه این نیروها نقش مهمی را در دست یابی به رسالت اصلی سازمان زندانها که همان اصلاح و بازاجتماعی نمودن مددجویان است را ایفا می کنند.

مدیرکل زندانهای کردستان دچار روزمرگی شدن کارکنان بالاخص کارکنان صف را آفتی بزرگ در نظام زندانبانی عنوان کرد و اظهار داشت: بایستی با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه کاری در میان پرسنل، آنها را از دچار روزمرگی شدن محافظت نمود.

فتحی در ادامه سخنان خود با تاکید بر توجه به کار تیمی و گروهی در مجموعه، خاطرنشان کرد: زمانی که پرسنل در تصمیم گیری ها مشارکت نمایند و اجرای امور نیز به صورت تیمی صورت پذیرد، قطعا شاهد نیل به اهداف و سیاست های زندانبانی اسلامی در مجموعه خواهیم بود.

وی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از ریاست معزز سازمان زندانهای کشور جناب آقای دکتر جهانگیر، به جهت انتصاب وی در استان کردستان گفت: باید تمامی پرسنل زندانها و ستاد اداره کل دست در دست هم داده و با توکل بر خداوند متعال، زندانبانی انسانی و اسلامی را به بهترین شیوه ممکن در استان نهادینه کنیم.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*