مدیرکل زندانهای کردستان در دیدار با فرمانده انتظامی استان: امنیت مطلوبی بر زندانهای استان حاکم است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای این استان با سردار آزادی فرمانده نیروی انتظامی کردستان دیدار نمود.

در این دیدار، طرفین ضمن بررسی تعاملات این دو مجموعه طی سال های گذشته، بر توسعه این تعاملات و همکاری ها تاکید نمودند.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان در دیدار خود با فرمانده نیروی انتظامی در استان، وجود تعاملات دوسویه میان زندانها و نیروی انتظامی را موجب ارتقا امنیت در سطح استان دانست و گفت: زندان و نیروی انتظامی به واسطه رسالت های بسیار مهمی که عهده دار آنها می باشند، به طور مستقیم در گسترش امنیت و آسایش عمومی موثر می باشند.

وی وجود امنیت پایدار بر زندانهای استان را ماحصل توجه به مسائل امنیتی و انتظامی در این مراکز دانست و اظهار نمود: با توجه به تعاملات و همکاری های مستمری که میان زندان ها و نیروی انتظامی همواره وجود دارد، لذا این مهم زمینه گسترش امنیت پایدار بر مراکز اصلاحی و تربیتی در استان را فراهم نموده است.

مدیرکل زندانهای کردستان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) که «امنیت و سلامتی» را دو نعمت بزرگ از جانب خداوند متعال دانسته اند، اظهار داشت: امنیت و آسایش از جمله ضروریات زندگی اجتماعی است که نیروی انتظامی یکی از اصلی ترین متولیان این امر مهم در جامعه می باشد.

سردار آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان نیز به رزمایش های مشترک میان زندان و نیروی انتظامی اشاره نمود و گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی در کردستان همواره همکاری های لازم را با زندانهای استان در حوزه های مختلف امنیتی و آموزشی داشته است که انشاءالله در آینده شاهد توسعه بیش از پیش این تعاملات خواهیم بود.

سردار آزادی نیروی انتظامی را خدمتگذار مردم تلقی نمود و افزود: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی و با قدرت هرچه تمام همواره در تلاش است تا امنیت و آرامش را برای مردم جامعه به بهترین شیوه ممکن فراهم نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*