مدیرکل زندانهای کردستان در جمع کارکنان زندان مرکزی سنندج: منابع انسانی اساسی ترین سرمایه در هر سازمان به شمار می آیند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کردستان مراد فتحی مدیرکل زندانهای این استان با هدف آشنایی هرچه بیشتر با پرسنل و بررسی مشکلات آنان، در جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان مرکزی سنندج حضور یافت.

در این جلسه صمیمی که در محل سالن جلسات زندان مرکزی سنندج صورت گرفت، هریک از پرسنل به بیان مشکلات خود و همچنین و راهکارهایشان در جهت بهبود و ارتقاء جایگاه نیروی انسانی در مجموعه پرداختند.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در پایان سخنان و پیشنهادات پرسنل و با تاکید بر این موضوع که تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات آنان به کار خواهد گرفت، گفت: یکی از نقاط قوت در مراکز اصلاحی و تربیتی استان برخورداری از پرسنلی سختکوش و سالم می باشد که این مهم دستیابی به رسالت و اهداف سازمانی را تسهیل خواهد نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان شغل زندانبانی را از مشاغل سخت و طاقت فرسا دانست و اظهار داشت: زندانبانان در طول مدت خدمت خود همواره با دشواری های متعددی روبرو می شوند اما وجود همدلی در بین آنان می تواند این دشواری ها را به حداقل ممکن برساند.

فتحی در سخنانش با تاکید بر اهمیتِ صیانت از کارکنان بیان نمود: منابع انسانی در هر سازمان از اساسی ترین و با اهمیت ترین سرمایه های آن سازمان به شمار می روند که در این راستا بایستی با توجه و صیانت از آنان، انگیزه خدمتی در آنان را افزایش داد.

وی در ادامه سخنان خود خواستار توجه بیش از پیش پرسنل به مقوله امنیت در زندانها شد و در این باره تاکید نمود: اگر امنیت و آرامش در زندانها حکم فرما نباشد سایر فعالیت های اصلاحی و تربیتی نیز قطعا تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در پایان سخنان خود داشتن رفتاری فرهنگی از سوی پرسنل را ضروری قلمداد نمود و خاطرنشان کرد: شواهد حاکی از آن است که پرسنل می توانند الگوی مناسبی برای زندانیان باشند که در این راستا پرسنل بایستی با داشتن رفتاری مناسب و فرهنگی، در طول مدت خدمت بهترین الگو برای زندانیان باشند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*