مدیرکل زندانهای کردستان در جشن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی: زندانبانی اسلامی از دست آوردهای مهم انقلاب اسلامی می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان مراسم جشن انقلاب  به میزبانی زندان مرکزی سنندج و با حضور پرسنل اداره کل، بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت سنندج برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سادات مدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان و سخنران این مراسم  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دل‌ها و همه شهدای والامقام انقلاب اسلامی و تبریک چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: قبل از اینکه انقلاب ما الگوی دنیا باشد، این استمرار انقلاب ماست که الگوی جهانیان شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سادات افزود: دشمنی‌های نظام استکبار نسبت به کشور ایران هرگز تمامی ندارد و حضور گسترده مردم در صحنه‌های سرنوشت‌ساز همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان نیز ضمن تبریک دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدای میهن عزیر اسلامی گفت:  شهدا با از خودگذشتگی و نثار خون خود این انقلاب را به ثمر رساندند و خدا را شاکریم که به برکت همین از خودگذشتگی ها، هم اکنون چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را در کنار هم و در آرامش جشن می گیریم.

مدیرکل زندانهای کردستان با اشاره به دست آوردهای انقلاب طی ۴۰ سال گذشته اظهار داشت: از ابتدای انقلاب تاکنون علی رغم تحریم ها و سنگ اندازی های ظالمانه دشمنان انقلاب و در راس آنها آمریکا، اما خوشبختانه شاهد پیشرفت های خوبی در حوزه های مختلف از جمله نظامی، علمی و … بوده ایم.

فتحی، استقلال طلبی مردم ایران را یکی از دلایل فشارها و تحریم های دشمنان دانست و در این خصوص گفت: استقلال و حفظ عزت یکی از شعارهای انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بود و از آنجائیکه کشورهای مستکبر این مهم را بر نمی تابند سعی دارند تا از طریق مختلف از جمله تحریم های اقتصادی، مردم را تحت فشار قرار دهند اما مردم انقلابی ما هیچ وقت از آرمان های خود دست بر نمی دارند.

مدیرکل زندانهای کردستان انسجام و وحدت ملی را یکی از دلایل حفظ انقلاب طی ۴۰ سال گذشته قلمداد نمود و خاطرنشان کرد: دشمنان همواره انسجام ملی را هدف قرار داده اند چراکه به خوبی می دانند مادامی اینچنین انسجام و وحدت بزرگی در بین مردم ایران وجود داشته باشد هرگز نخواهند توانست به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

این عضو شورای قضائی استان زندانبانی اسلامی را یکی از دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: در زندانهای زمان طاغوت شاهد زندانبانی صرفا پلیسی بودیم که هیچ توجهی به حقوق شهروندی و کرامت انسانی و اصلاح و تربیت زندانیان نمی شد. وی در این خصوص افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی هم اکنون شاهد خدمات مختلف از جمله آموزش های فنی و حرفه ای، کلاس های مختلف مهارت های اساسی زندگی، فعالیت های فرهنگی و هنری و … در زندانهای کشور می باشیم و که زمینه بازگشت سعادتمندانه زندانیان را به جامعه فراهم نموده است.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در پایان سخنان خود با اشاره به تقارن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز از شهادت سردار سلیمانی گفت: به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی اوج حقارت و خاری استکبار و دشمنان نظام بود چراکه هزاران سردار سلیمانی دیگر در کشور و جبهه های مقاومت وجود دارند و روز به روز به عزت نظام و جبه های مقاوت نیز افزوده می شود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*