مدیرکل زندانهای کردستان در بازدید خود از زندان مریوان: تقویت باورهای دینی و مذهبی در زندانها کاهش آسیب های اجتماعی را در پی خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای این استان از زندان مریوان بازدید نمود.

در این بازدید که رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندانهای استان نیز وی را همراهی می نمود، ضمن بازدید از قسمت های مختلف این مرکز اصلاحی و تربیتی از جمله کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی اماکن فرهنگی و ورزشی، بهداری و … با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و مشکلات آنان مورد رسیدگی قرار گرفت.

مدیرکل زندانهای کردستان در جمع مددجویان فعال در امور قرآنی گفت: حضور مددجویان در فعالیت ها و برنامه های مذهبی و قرآنی علاوه بر اینکه آرامش روحی در آنان را به وجود خواهد آورد از سوی دیگر کاهش آسیب های اجتماعی را نیز موجب خواهد شد.

ابراهیمی با برشمردن فواید توجه به فعالیت های قرآنی در مراکز اصلاحی و تربیتی اظهار داشت: قرآن آموزی و قرآن محوری یکی اولویت مهم و اساسی در امور فرهنگی زندانهای استان می باشد که خوشبختانه در زندان مریوان نیز به این موضوع توجه ویژه می گردد.

وی در پایان بازدید از زندان و دیدار با مددجویان، با تشکیل جلسه ای در جمع پرسنل زندان مریوان حضور یافت و جویای مشکلات آنان نیز شد.

ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان در جمع کارکنان زندان مریوان شغل زندانبانی را از مشاغل سخت و طاقت فرسای جامعه تلقی نمود و بیان داشت: افرادی که در زندانها مشغول به کار می باشند می بایست با تعامل، همدلی و درک متقابل نسبت به یکدیگر، محیطی صمیمی را به وجود آورده تا به این ترتیب دشواری های این کار خداپسندانه را کاهش دهند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*