مدیرکل زندانهای کردستان جشن گلریزان ۱ خرداد مصادف با ۱۷ رمضان المبارک در شهر سنندج برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان با توجه به نزدیک شدن به ماه پرخیر و برکت رمضان و جشن های گلریزانِ کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان در معیت دکتر رشیدی رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان با امان الهی مدیرکل صدا و سیما دیدار نمودند.
اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان در این جلسه با اشاره به اینکه جشن های گلریزانِ امسال در کردستان همچون سال های گذشته در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد گفت:‌ امیدواریم مردم نیک اندیش کردستانی امسال نیز با حضور سبز خود، ستاد دیه را در کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد یاری دهند.
مدیرکل زندانهای کردستان و نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان، حمایت های صدا وسیما از ستاد دیه را بسیار مثمر ثمر دانست و بیان داشت:‌ خوشبختانه در ماه مبارک رمضانِ سال گذشته شاهد آن بودیم که صدا وسیما در برنامه های خود رسالت و اهداف انسان دوستانه ستاد دیه را با حضور خیرین و چهره های سرشناس شهر برای مردم سطح استان تبیین نمود که این مهم توانست کمک های مردمی در سال ۹۷ را نسبت به سال ۹۶ به دو برابر یعنی بیش از ۱۲ میلیارد ریال افزایش دهد.
ابراهیمی زمان برگزاری جشن گلریزان در مرکز استان را یکم خرداد مصادف با ۱۷ رمضان المبارک اعلام نمود در این باره گفت: در سایر شهرستان های سطح استان نیز جشن های گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار که زمان آنها نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی با بیان اینکه کمک های مردمی در سال ۹۷ زمینه آزادی ۲۰۱ زندانی جرائم غیرعمد در استان را فراهم نمود اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۳۲۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان نگهداری می شوند که امیدواریم با کمک مردم که حامی اصلی ستاد دیه می باشند، زمنیه آزادی تعداد زیادی از آنان در ماه مبارک رمضان فراهم گردد.
امان الهی مدیرکل صدا و سیمای کردستان نیز در این دیدار اظهار داشت: صدا وسیما بر اساس رسالت خود همواره در تمامی امور خیرخواهانه در استان حضوری فعال داشته که در همین راستا آمادگی این را داریم تا ستاد دیه را که متولی کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد می باشد به هر طریق ممکن یاری دهیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*