SONY DSC

مدیرکل زندانهای کردستان: تلاش سازمان قضائی نیروهای مصلح در کردستان و در حوزه کاهش جمعیت کیفری شایسته تقدیر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان با دکتر بزرگی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان دیدار نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تعامل بسیار خوب مجموعه سازمان قضائی نیروهای مسلح در کردستان با زندانها در استان اظهار داشت: خوشبختانه تعداد زندانیان کادر و یا سرباز نیروهای نظامی و انتظامی در استان در بسیاری از مواقع به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد که این مهم از یک سو نشان دهنده توجه سازمان قضائی نیروهای مسلح به مقوله کاهش جمعیت کیفری و از سوی دیگر حاکی از سلامت کاری در مجموعه های نظامی و انتظامی در استان می باشد.

فتحی در ادامه بازدیدهای مستمر قضات سازمان قضائی نیروهای مسلح از اندرزگاه نظامیان در استان را حاکی توجه آنان به رفع مشکلات این قبیل از زندانیان شد و اظهار داشت: این بازدید های مستمر در راستای توجه به منویات ریاست محترم قوه قضائیه و همچنین حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی زندانیان می باشد.

دکتر بزرگی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کردستان نیز ضمن خیرمقدم، ارتباط خوب میان زندانها  مجموعه های نظامی و انتظامی را را نقاط قوت این مراکز دانست و بیان نمود: قطعا گسترش بیش از پیش این ارتباطات موجبات تقویت یگان های حفاظت زندان و گشترش امنیت بر این مراکز را در پی خواهد داشت.

لازم به ذکر است که دکتر بزرگی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان دراین دیدار قول مساعد داد که زندانها را در رفع مشکلاتشان یاری خواهد داد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*