مدیرکل زندانهای کردستان با اهدای لوح تقدیر از فرمانده نیروی انتظامی استان تقدیر نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان با سردار آزادی فرمانده نیروی انتظامی کردستان دیدار نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان در این دیدار که فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان و همچنین رئیس اداره امور اجتماعی و مراقبت بعد از خروج  نیز وی را همراهی می نمودند،  ضمن تقدیر و تشکر از تعاملات و همکاری های مثمرثمر مجموعه نیروی انتظامی با زندانها در سطح استان گفت: خوشبختانه در حال حاضر آرامش و امنیت پایدار بر زندانهای استان حاکم است که این مهم محقق نمی گردد مگر با تعامل و همکاری دستگاه های انتظامی و امنیتی بالاخص سبزپوشان نیروی انتظامی.

فتحی افزود: تعامل و همکاری میان زندانها و نیروی انتظامی این امکان را فراهم می‌سازد تا از یک سو طرح‌ها و مأموریت‌های یگان حفاظت زندانها با صلابت و قدرت بیشتر اجرا و از سوی دیگر امنیت پایدار در استان حاکم شود.

مدیرکل زندانهای کردستان از برگزاری بسیار خوب دوره های آموزشی برای کارکنان یگان حفاظت زندانهای استان توسط  افسران با تجربه نیروی انتظامی خبر داد و در این خصوص گفت: این دوره های آموزشی توانست ارتقاء توان عملیاتی پرسنل یگان حفاظت زندانها را دوچندان نماید.

 سردار آزادی فرمانده نیروی انتظامی کردستان نیز با اشاره به دشواری های شغل زندانبانی خاطرنشان کرد: کار در زندان دشواری های خاص خود را دارد و در این راستا می توان این شغل را از مشاغل سخت و طاقت فرسای جامعه به شمار آورد.

سردار آزادی ضمن اعلام اینکه مجموعه نیروی انتظامی در استان آمادگی همکاری هرچه بیشتر در حوزه های مختلف امنیتی و انتظامی را با زندانها دارد بیان داشت: در سایه همین تعاملات و همکاری ها است که زمینه رشد و پیشرفت در دستگاه ها به وجود می آید که خوشبختانه این مهم بین دو مجموعه نیروی انتظامی و زندان ها در کردستان محقق گردیده است.

در پایان این دیدار فتحی مدیرکل زندانهای استان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و همکاری موثر و هدفمند سردار آزادی فرمانده محترم نیروی انتظامی استان تقدیر نمود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*