مدیرکل زندانهای کردستان: اجرای دقیق امور زندانبانی مبتنی بر وحدت و داشتن روحیه بسیجی می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای این استان ضمن تبریک هفته بسیج و همچنین هفته وحدت، تقارن این ایام را به فال نیک گرفت و گفت: این تقارن فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ وحدت،اتحاد و بالاخص روحیه بسیجی در جامعه خواهد بود.

مدیرکل زندانهای کردستان هفته وحدت و بسیج را دو یادگار ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در میهن عزیز اسلامی دانست و اظهار داشت: دشمنان این نظام از ابتدای انقلاب تاکنون همواره سعی داشته اند تا وحدت و همدلی میان مردم را که رمز اصلی پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ بوده است را از بین ببرند اما خوشبختانه در ایامی همچون هفته وحدت که از یادگارهای ارزشمند امام راحل می باشد، این وحدت و یکپارچگی همیشه به رخ جهانیان کشیده شده و به این ترتیب موجبات یاس و ناامیدی را در چهره دشمنان این مرزو بوم به وجود می آورد.

ابراهیمی ترویج تفکر بسیجی و گسترش وحدت در جامعه را موجب تعالی کشور در تمامی عرصه ها دانست و بیان نمود: امام خمینی (ره) با ابتکار خویش و تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی، در واقع نظام جمهوری اسلامی و ارزش های آن را در برابر توطئه های دشمنان بیمه کردند و امروزه ما بایستی با حفظ وحدت و داشتن روحیه بسیجی در انجام امور، زمینه رشد و تعالی کشور را به وجود آوریم.

وی استان کردستان را نمادی بارز از وحدت میان مسلمانان شیعه و سنی در جامعه اسلامی قلمداد نمود و بیان داشت: اهل سنت و تشیع در کردستان سال هاست که علیرغم هجمه هایی که از سوی دشمنان قسم خورده انقلاب صورت می گیرد، در کنار یکدیگر با آرامش و به دور از هرگونه تفرقه زندگی می کنند که این مهم نشان می دهد که وحدت مردم کردستان عملی است و نه صرفا شعاری.

ابراهیمی تفکر بسیجی را راهی مناسب برون رفت کشور از مشکلات در عرصه های مختلف دانست و اذعان کرد: تفکر بسیجی که ما را در جنگ تحمیلی علیرغم دستان خالی به پیروزی رساند، امروز نیز می تواند راه گشایی خوب در پیشبرد اهداف نظام اسلامی باشد.

مدیرکل زندانهای کردستان در ادامه سخنان خود، داشتن روحیه بسیجی و همدلی را در شغل زندانبانی ضروری دانست و اظهار نمود: در چرخه زندانبانی اسلام که مبنتی بر اصلاح و تربیت و بازاجتماعی نمودن افراد آسیب دیده جامعه می باشد، وجود بینش و منش بسیجی در میان پرسنل شاغل در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مقام مسئول افزود: امر به معروف و نهی از منکر، خدمت به افراد محروم و آسیب دیده که در زندانها همواره به چشم می خورد، همگی موضوعاتی هستند که در بسیج نیز مستتر و نهفته است لذا در این راستا می توان گفت که تمامی امور زندانبانی مبتنی بر وجود وحدت رویه در میان پرسنل و از همه مهم تر منش و روحیه بسیجی می باشد.

ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان همچنین با تشریح رسالت خطیر و گستره فعالیت بسیج در حوزه‌های مختلف تامینی و تربیتی اظهار کرد: از جمله شاخصه‌های مهم بسیج، ایثار و اخلاص در خدمت به مردم در برهه‌های مختلف بوده است که در این راستا یکی از دستگاه‌هایی که انصافا ایثار در آن وجود دارد، مجموعه زندانبانی و کارکنان سخت‌کوش زندان‌ها هستند که با اعتقاد به خدمت و کار به صورت شبانه‌روزی برای احیای افراد مبتلا به جرم و همچنین تحقق امنیت مردم، تلاش می‌کنند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*