قاضی ناظر بر زندان سقز: اقدامات خوبی در جهت طبقه بندی مددجویان در زندان سقز صورت گرفته است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان بوداقی قاضی ناظر بر زندان سقز در معیت آذریون سرپرست زندان و همچنین سایر اعضای شورای طبقه بندی با حضور در تمامی اندرزگاه ها، ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان جویای مشکلات قضائی آنان نیز شدند.

آذریون سرپرست زندان سقز ضمن اعلام این خبر گفت: در دیدار قاضی ناظر بر زندان و اعضای شورای طبقه بندی با مددجویان علاوه بر اینکه مشکلات قضایی مددجویان بررسی گردید اطلاعات و آگاهی های لازم به مددجویان در خصوص ملاک اعطای مرخصی، اشتغال به کار، آزادی مشروط و … به آنان صورت گرفت.

آذریون در این باره افزود: در پایان دیدار با مددجویان جلسه ای با حضور اعضای شورای طبقه بندی برگزار و گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص بهسازی ساختمان مرکز اشتغال و حرفه آموزی زندانیان برای قاضی ناظر بر زندان ارائه گردید.

بوداقی قاضی ناظر بر زندان نیز با ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در زندان سقز بالاخص در خصوص تفکیک و طبقه بندی زندانیان اظهار داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته جهت ایجاد مکانی مناسب برای اشتغال زندانیان و در صورت فراهم شدن زیرساخت های لازم، امیدواریم در آینده بتوانیم تعداد زندانیان جهت اشتغال در مراکز حرفه آموزی را افزایش دهیم.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*