فرمانده بسیج کارکنان شهرستان مریوان: از تمامی ظرفیت ها در جهت توسعه فعالیت های فرهنگی در زندان بهره خواهیم برد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طیب نادری رئیس زندان مریوان در راستای توسعه تعاملات و همکاری ها با فرمانده بسیج کارکنان این شهرستان دیدار نمود.

در این دیدار که مسئول فرهنگی و همچنین مدیرداخله زندان نیز حضور داشتند، نادری گزارشی مختصر از فعالیت ها و برنامه ها در حوزه های مختلف فرهنگی بالاخص بسیج را ارائه نمود.

رئیس زندان مریوان در این دیدار خواستار حمایت های بیش از پیش بسیج کارکنان از فعالیت های فرهنگی و مذهبی در زندان شد و گفت: با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در زندان مریوان وجود دارد امیدواریم در آینده بتوانیم شاهد برگزاری دوره های آموزشی موثر و مناسب در حوزه های عقیدتی و سیاسی برای پرسنل این مجموعه باشیم.

زمانی فرمانده بسیج کارکنان شهرستان مریوان نیز ضمن خیر مقدم به رئیس زندان و هیأت همراه، سطح تعاملات زندان و مجموعه بسیج در شهرستان را مطلوب ارزیابی نمود و بیان داشت: با توجه به وجود ظرفیت های بسیار خوبی که در زندان مریوان وجود دارد لذا بسیج کارکنان نیز از تمامی توان خود جهت توسعه فعالیت های فرهنگی در این مرکز استفاده خواهد نمود.

شایان ذکر است که در این جلسه مصوب گردید که تمامی کارکنان بسیجی زندان مریوان پرونده های خود را از سایر پایگاه های سطح شهر به بسیج کارکنان انتقال دهند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*