فرماندار شهرستان سنندج: اصناف و بازاریان همواره در امور خیرخواهانه پیش قدم بوده اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در ادامه برگزاری جلسات هم اندیشی پیرامون برگزاری هرچه باشکوه تر جشن گلریزان، این بار دکتر زارعی فرماندار سنندج با روسای اصناف مختلف شهر سنندج دیدار نمود.

در این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سنندج و با حضور فرماندار، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان، جمعی از هنرمندان و چهره های سرشناس شهر و همچنین نمایندگان اصناف و بازاریان سنندج صورت گرفت ساعت و زمان برگزاری : امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ ساعت و زمان برگزاری : امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ ، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ستاد دیه طی سال های گذشته، راهکارهای مناسب جهت برگزاری باشکوه جشن گلریزان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر زارعی فرماندار سنندج در جمع اصناف و بازاریان سنندج ضمن ابراز نگرانی از در حبس به سربردن افرادی از جامعه به دلیل جرائم غیرعمد گفت: اقدامات موثر در حوزه های مختلف فرهنگی تاثیر بسزایی در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش بسیاری از جرائم غیرعمد از جمله مهریه، تصادف، بدهکاری مالی و … دارد که امیدواریم تمامی دست اندکاران در این راستا گام های محکم تری بردارند.

فرماندار سنندج با تاکید بر این موضوع که اصناف و بازاریان سنندج در تمامی امور خیرخواهانه همواره پیش قدم بوده اند اظهار داشت: زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده های آنان از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه می باشند که امیدواریم بازاریان سنندج در جشن گلریزان امسال که در تاریخ ۹ خرداد برگزار می گردد، همچون سنوات گذشته با حضور گرم خود یاری رسان این افراد نیازمند جامعه باشند.

شایان ذکر است که در پایان این جلسه، روسای اصناف سنندج اعلام آمادگی کامل در جهت حضور صنف خود را در جشن آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اعلام نمودند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*