فرزندان مددجویان زندان مریوان در سال تحصیلی جدید مورد حمایت خیرین قرار خواهند گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در آستانه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جلسه ای با حضور خیرین مریوانی و همچنین جمعی از مسئولین این شهرستان از جمله رئیس زندان، در کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهر برگزار گردید.

در این جلسه که با هدف حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در سال تحصیلی جدید تشکیل گردید، ضمن بررسی کمی و کیفی تعداد دانش آموزان نیازمند شهرستان، هریک از حاضرین راهکارهای خود را در جهت بهبود ارائه خدمات به این قشر نیازمند جامعه ارائه نمودند.

نادری رئیس زندان مریوان نیز که در این جلسه حضور داشت ضمن ارائه گزارشی از عملکرد انجمن حمایت زندانیان مریوان گفت: خوشبختانه این انجمن با حمایت های خیرین و مسئولین عملکرد قابل قبولی را از خود برجای گذاشته است.

رئیس زندان مریوان کمک به فرزندان زندانیان نیازمند در حال تحصیل را یکی از اقدامات مهم انجمن حمایت زندانیان در شهرستان مریوان دانست و اظهار داشت: این انجمن همه ساله در آستانه سال تحصیلی و در طول سال آن دسته از فرزندان زندانیان نیازمند که مشغول به تحصیل می باشند را شناسایی و از طریق مختلف از جمله کمک های مادی، معنوی، سبدهای تحصیلی و … مورد حمایت قرار می دهند.

نادری در جمع خیرین مریوانی حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند را ضروری دانست و افزود: رفع مشکلات مادی و معنوی خانواده های زندانیان موجبات کاهش بسیاری از آسیب ها در جامعه را فراهم نموده که در این راستا و در آستانه سال تحصیلی جدید نباید فرزندان زندانیان نیازمند از سوی خیرین به فراموشی سپرده شوند.

شایان ذکر است که در پایان این جلسه حاضرین آمادگی خود را جهت حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند مریوانی در تمامی امور بالاخص در امور مربوط به ادامه تحصیلی فرزندانشان .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*