شورای معاونین اداره کل زندانهای کردستان با موضوع «ویروس کرونا» تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان شورای معاونین زندانهای این استان به ریاست فتحی مدیرکل و با موضوع «ویروس کرونا» تشکیل جلسه داد.

در این جلسه ضمن بررسی عملکرد مراکز اصلاحی و تربیتی استان در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، راهکارهای اجرای هرچه دقیق تر دستورالعمل های بهداشتی پیرامون این ویروس، به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در ابتدای این جلسه با تقدیر و تشکر ویژه از تلاش و کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر کادر بهداشت و درمان زندانهای استان گفت: خوشبختانه تاکنون در میان مددجویان زندانهای استان هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا گزارش نشده است و این موفقیت را مدیون پرسنل زحمتکش حوزه بهداشت و درمان در زندانها می باشیم.

مدیرکل زندانهای کردستان با اشاره به قرار گرفتن استان در زمره استان های پرخطر از جهت شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: حساسیت های بهداشتی  نسبت به تردد به زندانها بایستی بیش از گذشته مورد توجه روسای زندانها قرار گیرد تا بتوانیم سلامت مددجویان که جزئی از حقوق شهروندی آنان محسوب می شود را همچنان حفظ کنیم.

این عضو شورای قضائی استان با تاکید بر این موضوع که سلامت زندانیان در حال حاضر از مسائل بسیار مهم در زندانهای استان می باشد خاطرنشان کرد: در زندانهای کردستان اقدامات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا با بسیج کامل امکانات و نیروها تا ریشه کن شدن کامل آن ادامه خواهد داشت و امیدواریم بتوانیم با سربلندی و موفقیت از این مسیر دشوار عبور نماییم. 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*