سرپرست زندانهای کردستان: نیروی انتظامی پیام آور نظم و امنیت در جامعه است

محمد خسروی سرپرست اداره کل زندانهای کردستان در معیت فرمانده یگان حفاظت زندانهای این استان با سردار آزادی فرمانده نیروی انتظامی در کردستان دیدار نمودند.

خسروی سرپرست زندانهای کردستان در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، این مجموعه مهم در کشور را پیام آور نظم و امنیت در جامعه دانست و گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و پیام آور نظم و امنیت در جامعه است و تلاش‌های جهادگونه پرسنل آن نظم و امنیت پایدار و مثال زدنی را در استان رقم زده است.

سرپرست زندانهای کردستان با اشاره به تعامل بسیار خوب و هدفمند میان زندانها و مجموعه نیروی انتظامی در استان اظهار داشت: تعامل و همکاری میان زندانها و نیروی انتظامی این امکان را فراهم می‌سازد تا از یک سو طرح‌ها و مأموریت‌های یگان حفاظت زندانها با صلابت و قدرت بیشتر اجرا و از سوی دیگر امنیت پایدار در استان حاکم شود.

خسروی از برگزاری رزمایش های مشترک با حضور پرسنل یگان حفاظت  زندانها و نیروی انتظامی در مراکز اصلاحی و تربیتی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه همه ساله و حداقل در دو نوبت رزمایش های مشترک با حضور نیروی یگان حفاظت و نیروی انتظامی در تمامی شهرستان های استان برگزار می گردد که این موضوع توان عملیاتی پرسنل را در مواقع هرگونه بحران دوچندان می نماید.

شایان ذکر است که در پایان این دیدار طرفین به بحث و تبادل نظر پیرامون گسترش بیش از پیش تعاملات دوسویه پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*