سرپرست زندانهای کردستان: فضای اشتغال و حرفه آموزی در زندان مرکزی سنندج توسعه خواهد یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان محمد خسروی سرپرست زندانهای این استان در معیت سرهنگ مینایی فرمانده یگان حفاظت و سعیدی رئیس مرکز امور اجتماعی و مراقبت بعد از خروج این اداره کل از زندان مرکزی سنندج بازدید نمود.

وی در این بازدید ضمن حضور در قسمت های مختلف این مرکز اصلاحی و تربیتی، با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و جویای مشکلات آنان نیز شد.  

خسروی در ادامه با حضور در مجموعه کارگاه های حرفه آموزی زندان، ضمن بررسی فعالیت های صورت گرفته در جهت توسعه فعالیت های حرفه آموزی گفت: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در جهت توسعه کمی و کیفی اشتغال و حرفه آموزی در زندان سنندج صورت گرفته است که امیدواریم در آینده شاهد تحولات و دست آوردهای قابل توجهی در این حوزه باشیم.

سرپرست زندانهای کردستان همچنین خواستار پرکردن اوقات فراغت مددجویان به صورت هدفمند شد و در این خصوص اظهار داشت: چنانچه مددجویان در طول مدت حبس تحت فعالیت های مختلف اصلاحی و تربیتی از جمله فعالیت های حرفه آموزی، ورزشی، دینی و مذهبی، کتابخوانی و … قرار گیرند ضمن اصلاح گذشته، می توانند خود را برای حضوری سعادتمندانه در جامعه آماده نمایند. 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*