سرپرست زندانهای کردستان: عملیات احداث ساختمان اداری انجمن حمایت زندانیان سنندج ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان محمد خسروی سرپرست زندانهای این استان به همراه یدالله احمدی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهر سنندج از ساختمان اداری در دست احداث این انجمن بازدید نمودند.

در این بازدید روند پیشرفت فیزیک ساختمان انجمن حمایت زندانیان سنندج مورد بررسی قرار گرفت و برنامه ریزی های لازم در جهت هرچه سریع تر به بهره برداری رسیدن آن نیز صورت گرفت.

خسروی سرپرست زندانهای کردستان در پایان بازدید خود، از پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه ساختمان اداری انجمن حمایت زندانیان شهر سنندج خبر داد و گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت ۳۵۰ مترمربع و در ۴ طبقه در دست احداث می باشد که امیدواریم در صورت تامین اعتبار، تا پایان سال شاهد بهره برداری از آن باشیم.

سرپرست اداره کل زندانهای کردستان با اشاره به قرار گرفتن ساختمان اداری انجمن حمایت زندانیان سنندج در سایت اداری این شهر اظهار داشت: طبقات این ساختمان مشتمل بر مجموعه اداری انجمن، آموزشگاه تعلیم رانندگی پایه یک،پایه دو و همچنین موتور سیکلت می باشد که درآمد این آموزشگاه ها صرف کمک به خانواده های زندانیان نیازمند می گردد.

خسروی همچنین تعداد خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان سنندج را ۲۱۹ خانواده قلمداد نمود در این باره گفت: این تعداد خانواده بیش از ۴۹۰ عائله را تحت تکفل دارند که خدمات مختلف حمایتی از جمله مستمری ماهیانه، کمک هزینه تحصیلی و درمانی، تامین مایحتاج زندگی و … از سوی انجمن حمایت زندانیان به آنها اعطا می گردد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*