سرپرست زندانهای کردستان: شغل زندانبانی از مشاغل سخت و در عین حال باارزش در جامعه می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طی حکمی از سوی محمد خسروی سرپرست زندانهای این استان، رحمت الله نوروز به عنوان سرپرست زندان بانه معرفی و از حیدر رحیمی رئیس سابق زندان نیز تقدیر و تشکر گردید.

خسروی سرپرست زندانهای کردستان در مراسم تودیع و معارفه رئیس زندان بانه، از مسئولیت بعنوان امانتی برای تقرب الهی و باری سنگین و سخت یاد کرد واذعان داشت:  پذیرش  و انجام مسئولیتها در نظام اسلامی چنانچه برای رضای خدا، انجام تکلیف و خدمت به جامعه و مردم باشد عبادت به شمار می رود.

سرپرست زندانهای کردستان شغل زندانبانی را از مشاغل دشوار و در عین حال با ارزش و پرثواب در جامعه تلقی نمود و در این باره گفت: شغل زندانبانی و کار در زندان به دلیل آنکه پرسنل آن با افرادی در ارتباط هستند که جامعه حاضر به پذیرش آنها نبوده و به اشکال و شیوه های مختلف حقوق دیگران را مورد تعرض قرار داده اند از مشاغل سخت در جامعه می باشد.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود پیگیری مجدانه مشکلات زندانیان از سوی روسای زندان ها بالاخص مددکاران را مورد تاکید قرار داد و  در این خصوص گفت: روسا و مسئولین زندانها بایستی ضمن بازدید مستمر از داخل بندها و دیدارهای چهره به چهره با مددجویان در جریان مشکلات آنان قرار گیرند و ضمن پیگیری و بررسی مشکلات زندانیان، نتایج اقدامات صورت گرفته را به آنان ابلاغ نمایند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*