سرپرست زندانهای کردستان: توجه به امنیت زندانها در اولویت کار روسای زندانها قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان محمد خسروی سرپرست زندانهای این استان در معیت رئیس اداره حفاظت اطلاعات فرمانده یگان حفاظت از زندان بیجار و بازداشتگاه دیواندره بازدید نمودند.

در این بازدیدها ضمن حضور در قسمت های مختلف این مراکز و بررسی روند اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی، از نزدیک نیز با تمامی مددجویان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی گردید.

خسروی سرپرست زندانهای کردستان در خلال بازدید از زندان بیجار و بازداشتگاه دیواندره ارتقاء امنیت زندانها را از اولویت های کاری روسای این مراکز دانست و در این باره گفت: امنیت پایدار بایستی محور تمام برنامه‌ریزی‌ها در زندان‌ها قرار گیرد و نباید هیچ یک از خدمات زندانبانی موجب خدشه دار شدن موضوع امنیت در زندان‌ها شود.

سرپرست زندانهای کردستان اجرای دقیق فعالیت های اصلاحی و تربیتی را در گرو وجود امنیت پایدار در زندانها دانست و اظهار داشت: توجه به امنیت زندانها می بایست بیش از هر چیز مورد توجه قرار گیرد چراکه در غیر این صورت سایر امور زندانبانی از جمله اقدامات اصلاحی و تربیتی نیز تحت الشعاع  قرار خواهد گرفت.

خسروی همچنین خواستار تعامل بیش از پیش با دستگاه قضا در جهت عینیت بخشیدن به دستورالعمل های کاهش جمعیت کیفری شد و گفت: خوشبختانه قضات و مسئولین قضائی در استان کردستان به صورت مستمر و هدفمند از زندانها بازدید می نمایند که این مهم ضمن ایجاد آرامش روحی و روانی در میان مددجویان موجبات نیل به اهداف کاهش جمعیت کیفری در زندانها را نیز فراهم خواهد نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*