سرپرست زندانهای کردستان: بیش از ۱۲ میلیارد تومان برای آزادی ۱۱۵ زندانی جرائم غیرعمد در استان اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان ستاد دیه این استان در راستای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که دکتر عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای استان نیز به عنوان همیار این ستاد مردمی حضور داشت، پرونده ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد بررسی و تدابیر لازم جهت کمک به آزادی آنان از زندان صورت گرفت.

محمد خسروی سرپرست زندانهای کردستان و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در این جلسه ضمن خیرمقدم به حاضرین، تعداد زندانیان آزاد شده از طریق ستاد دیه از ابتدای سال جاری تاکنون را ۱۱۵ نفر اعلام نمود و در این خصوص گفت: برای آزادی این تعداد زندانی  بیش از ۱۲ میلیارد تومان از طریق مختلف از جمله کمک های بلاعوض ستاددیه، وام بانک های عامل، گذشت شکات، کمیته امداد امام خمینی (ره) و … هزینه شده است.

مدیر نمایندکی ستاد دیه کردستان با بیان این مطلب که در حال حاضر بیش از ۲۵۰ زندانی جرائم غیرعمد در مراکز اصلاحی و تربیتی سطح استان تحمل حبس می نمایند اظهار داشت: پرونده ۱۱۵ نفر از این تعداد زندانی جرائم غیرعمد در دست اقدام می باشد و مابقی نیز در جلسات آتی ستاد دیه اقدامات و تدابیر لازم در خصوص آنان صورت خواهد پذیرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*