سردار ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها: سربازان زندانهای کشور موفق به اخذ ۱۰۹۰۰ فقره گواهینامه مهارت شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان سردار ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور در معیت هیأت همراه از زندانهای استان بازدید نمود.

در این بازدید که خسروی سرپرست زندانهای استان نیز وی را همراهی می نمود، ضمن حضور در قسمت های مختلف زندانها، وضعیت امنیتی این مراکز را نیز مورد بررسی قرار داد.

فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور در پایان بازدید خود از مراکز اصلاحی و تربیتی سطح استان با حضور در سالن جلسات اداره کل زندانها، در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندانهای کردستان که با حضور سرپرست زندانهای استان، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان، روسای زندانها و پرسنل اداره کل برگزار گردید  حضور یافت و ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله سرهنگ مینایی، سرهنگ علیزاده را به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت زندانهای استان منصوب نمود.

سردار ایزدخواه پیما در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان با تاکید بر این موضوع که توجه به مقوله امنیت در زندانها از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: در سایه ی گستراندن چتر امنیت است که سایر فعالیت ها و برنامه های اصلاحی و تربیتی می تواند به بهترین شیوه ممکن در زندانها اجرا شود که این وظیفه خطیر را یگان های حفاظت زندانها عهده دار می باشند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور اظهار داشت: خوشبختانه شواهد حاکی از آن است اقدامات قابل توجهی در راستای ارتقای سطح امنیت زندانهای کردستان صورت گرفته که این مهم میسر نمی شد مگر در سایه تعامل و همکاری بسیاری خوبی که میان یگان حفاظت زندانها و فرماندهی انتظامی در استان وجود دارد.

سردار ایزدخواه پیما از  اعطای ۱۰۹۰۰ گواهیمانه مهارت به سربازان وظیفه زندانهای کشور طی سال های ۹۷ و ۹۸ خبر داد و در این باره گفت: در زندانهای کشور این تنها زندانیان نیستند که فعالیت های فرهنگی و حرفه آموزی در میان آنان به اجرا در می آید، بلکه  سربازان وظیفه نیز به عنوان عضوی از جامعه هدف مورد توجه قرار گرفته که از آن جمله می توان به حضور آنان در کلاس های آموزش فنی و حرفه ای و دریافت گواهینامه مهارت اشاره نمود.

محمد خسروی سرپرست زندانهای کردستان نیز خاطر نشان کرد: هرساله رزمایش های مشترک در زندانهای استان با همکاری نیروی انتظامی طی چند نوبت به اجرا در می آید و ضمن آموزش های لازم توان عملیاتی پرسنل نیز سنجیده می شود.

SONY DSC

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*