رسیدگی ویژه به پرونده های مددجویان اندرزگاه نظامیان سنندج به مناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان دکتر بزرگی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان به همراه عظیمی دادستان نظامیان استان و همچنین جمعی از قضات دادسرای نظام، با حضور در اندرزگاه نظامیان سنندج با مددجویان این مرکز به صورت چهره به چهره  دیدار و ضمن بررسی مشکلات قضائی آنان تدابیر شایسته را جهت رفع مشکلات آنان اتخاذ نمودند.

دکتر بزرگی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک هفته قوه قضائیه گفت: نیروهای مسلح در نظام مقدس جمهوری اسلامی از منزلت ویژه ای برخوردار می باشند به طوریکه آن دسته از پرسنل این مجموعه که به هر نحوی مرتکب تخلف شده و به حکم قانون محکوم به تحمل حبس می گردند، در محل جداگانه ای از زندان عمومی و در «اندرزگاه ویژه نظامیان»نگهداری می شوند.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کردستان با تاکید بر این موضوع که حقوق شهروندی و کرامت انسانی در اندرزکاه نظامیان سنندج به خوبی رعایت می گردد اظهار داشت: زندانبانی اسلامی و انسانی یکی از مهمترین دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد که در این نظام قانونمند سعی بر بازاجتماعی نمودن فرد بزهکار می باشد.

دکتر بزرگی با بیان این ملطب که طی سالهای گذشته استفاده از مجازات های جایگزین حبس در خصوص پرونده های سازمان قضائی نیروهای مسلح رواج یافته است گفت: خوشبختانه استان کردستان از حیث جمعیت آماری زندانیان نیروهای مسلح در پایان ترین رده های کشور می باشد که این موضوع حاکی از سلامت کاری در میان این نیروهای زحمتکش می باشد.

لازم به ذکر است که در این دیدار تمامی مددجویان اندرزگاه نظامیان سنندج با رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح، دادستان نظامیان استان و همچنین قضات دیدار و مشکلات قضایی خود را به راحتی مطرح نمودند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*