رئیس کل دادگستری کردستان در بازدید از زندان مریوان: اقدامات اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در زندان مریوان قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان حاج آقا مترقب رئیس کل دادگستری استان در معیت ملکی زاده معاون قضائی این دادگستری کل، از زندان مریوان بازدید نمودند.

در این بازدید که رئیس دادگستری، دادستان و رئیس زندان مریوان نیز ایشان را همراهی می نمودند ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان از جمله خوابگاه ها، کارگاه های حرفه آموزی، کلاس های آموزشی، اماکن فرهنگی و ورزشی و … با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و جویای مشکلات قضائی آنان شدند.

حاج آقا مترقب رئیس کل دادگستری استان در پایان این بازدید ضمن تبریک دهه کرامت، اقدامات صورت گرفته در زندان مریوان را شایسته تقدیر دانست و فرمودند: علی رغم کمبود امکانات و بالاخص کمبود فضای فیزیکی در زندان اما خوشبختانه با برنامه ریزی منظم و دقیق اقدامات بسیار خوبی در راستای رفع مشکلات زندانیان و همچنین کمک به بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه صورت گرفته است که این مهم موجبات رضایتمندی مددجویان را نیز فراهم آورده است.

رئیس کل دادگستری کردستان خواستار توسعه بیش از پیش فعالیت ها و خدمات فرهنگی به مددجویان شد و در این باره اظهار داشت: ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات فرهنگی و مددکاری به مددجویان زمنیه آرامش روحی و روانی در آنان را به وجود آورده که اجرای دقیق این موضوع زمینه ساز اجرای هدفمند سایر برنامه های اصلاحی و تربیتی را نیز سبب می شود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*