رئیس عقیدیتی سیاسی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد حجت الاسلام محمدی رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان در حضور کار کنان زندان مرکزی و پرسنل وظیفه بر لزوم تقویت اعتقادات و خدا باوری تأکید نمود. :عمل به کارهای اخلاقی ما را از آسیب دور می سازد

حجت الاسلام محمدی رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان در حضور کار کنان زندان مرکزی و پرسنل وظیفه بر لزوم تقویت اعتقادات و خدا باوری تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد به دعوت از فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان حجت الاسلام محمدی رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان به همراه برخی از نیروهای این مرکز در زندان یاسوج حضور بهم رسانده و پس از بازدید از قسمتهای مختلف زندان در جلسه کار کنان به ایراد سخن پرداخت.

رئیس عقیدتی سیاسی در این جلسه گفت: ما نیز مثل بزرگان انقلاب دعا میکنیم که اصلا در ایران زندان نباشد ولی بنا به اجتماع انسانی و وجود آسیبهای اجتماعی ، بزهکاری و ناهنجاری  نیز هست و لزوم وجود زندان نیز ضروری است لذا ما می بایست کاری کنیم تا از آسیبها دور بمانیم و خود گرفتار بند نگردیم.

وی تصریح کرد اگر می خواهید دچار آسیب و روزمرگی نشوید اعتقاد به خدای لایزال را بالا ببرید و به او ایمان داشته باشیم ، اعتقاد داشته باشیم که در هر کاری خدا ما را میبیند و شاهد وناظر بر اعمال ماست لذا خدا باوری و عبادت به این مقام الهیت را در برنامه خود داشته باشیم .

حجت الاسلام محمدی عمل به برنامه های اخلاقی را یکی دیگر از برنامه های آسیب زای انسانیت دانست و اظهار داشت: تقوی و عبادت ما را به سیر تکاملی هدایت میکند لذا ترک محرمات و انجام واجبات را در دستور کار قرار دهیم.

این مقام روحانی از عزت نفس و دوری از امور حرام را یکی دیگر از ویژگی های فرد خداپرست دانست که می تواند وی را از بلایای روحی و روانی و دنیایی نجات دهد.

احترام به بندگان خدا و کرنش در برابر خدای کریم ، محاسبه و مراقبه نفس ، تقویت کارهای مثبت و دوری از امور منفی ، تواضع و فروتنی ، امر به معروف ونهی از منکر ، خوش خلقی ، آبرو داری مردم ، صداقت و راستگویی ، خدمت به مردم ، اهتمام به امور خانواده ، مراقبه از فرزندان و … از دیگر موارد و ویژگی هایی بوده که رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان خطاب به کار کنان زندان گوشزد نموده و خواستار عمل به موارد مطروحه شد.

وی بیان داشت مادامیکه از ویژگی ها و کارهای مثبت ذکر شده پیروی و عمل کرده و از امور منفی و صفات رذیله دوری کنیم مطمئناً از آسیب به دور خواهیم بود.

قبل از سخنان رئیس عقیدیتی سیاسی انتظامی استان سرهنگ پاسدار عیسی حسین زاده فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ضمن گزارشی از عملکرد زندان آگاهسازی و کلاسهای توجیهی از جمله اخلاقیات را زمینه رشد معنویت و آموزه های دینی در بین کار کنان و سربازان وظیفه دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*