دیدار مدیرکل زندانهای کردستان با مدیرامور شعب بانک ملی در استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان در راستای تسهیل در روند اعطای تسهیلات بانکی به کارکنان زندانها و مددجویان این مراکز، با یوسفی مدیر امور شعب بانک ملی دیدار نمود.

فتحی در این دیدار که خسروی معاون اداری و مالی زندانهای استان نیز وی را همراهی می نمود، خدمات ارائه شده بانک ملی در استان را قابل قبول ارزیابی نمود و گفت: بانک ملی در سال گذشته از بانک های پیشرو در امر ارائه تسهیلات به زندانیان جرائم غیرعمد جهت آزادی آنان از زندان بود که این امر جای تقدیر و تشکر دارد.

مدیرکل زندانهای کردستان خواستار اعطای وام های قرض الحسنه به خانواده های زندانیان نیازمند شد و افزود: متاسفانه خانواده های زندانیان با مشکلات متعددی روبه رو هستند که در این راستا اعطای وام های قرض الحسنه می تواند تا حدودی در رفع مشکلات آنان موثر واقع شود.

فتحی با تقدیر و تشکر از وام های اعطایی از سوی بانک ملی به پرسنل زندانهای استان در سال ۹۸ گفت: خوشبختانه تعامل بسیار خوب بانک ملی با مجموعه زندانهای استان موجبات رضایتمندی در میان پرسنل این مراکز را موجب شده است و امیدواریم این تعاملات در سال ۹۹ نیز ادامه داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*