دیدار فرمانده نیروی انتظامی کردستان با مدیرکل زندانهای این استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان سردار آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان با فتحی مدیرکل زندانهای کردستان دیدار نمود.

در این دیدار که سرهنگ لقائی رئیس بازرسی، سرهنگ جهانفر معاون نیروی انسانی و همچنین سرهنگ نظری معاون آموزش نیروی انتظامی استان نیز حضور داشتند، ضمن بررسی وضعیت مراکز اصلاحی و تربیتی استان در حوزه های مختلف امنیتی، آموزشی، نیروی انسانی و … راهکارهای گسترش تعاملات و همکاری ها نیز به بحث گذاشته شد.

سردار آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان در دیدار خود با مدیرکل زندانهای کردستان ضمن اعلام آمادگی مجموعه نیروی انتظامی در استان جهت همکاری با زندانها در حوزه های مختلف گفت: آمارها و شواهد حاکی از همکاری ها و تعاملات بسیار خوب، میان زندان ها و نیروی انتظامی می باشد و قطعا این تعاملات، گسترش امنیت در جامعه را به دنبال خواهد داشت.

فرمانده نیروی انتظامی کردستان گسترش امنیت پایدار در جامعه را رسالت اصلی نیروی انتظامی دانست و در این باره اظهار داشت:  امنیت از موضوعات مهم در هر جامعه ای است و مهمترین دستگاهی که می تواند در تأمین آن نقش آفرینی کند نیروی انتظامی خواهد بود.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مجموعه نیروی انتظامی در استان با زندانها گفت: قطعا انتقال تجربیات افسران با تجربه نیروی انتظامی به کارکنان یگان حفاظت زندانها، تاثیر بسزایی در ارتقا ضریب امنیت این مراکز خواهد داشت که خوشبختانه در این راستا شاهد همکاری های بسیار خوب نیروی انتظامی هستیم.

مدیرکل زندانهای کردستان گسترش امنیت در جامعه را در گرو تعامل تمامی دستگاه ها دانست و بیان نمود: درست است که نیروی انتظامی متولی اصلی به وجود آوردن امنیت و آرامش در جامعه می باشد اما در این راستا همراهی و همکاری سایر دستگاه ها، مسیر دستیابی به این مهم را در جامعه هموارتر خواهد نمود.

وی وجود امنیت پایدار بر زندانهای استان را ماحصل توجه به مسائل امنیتی و انتظامی در این مراکز دانست و اظهار نمود: با توجه به تعاملات و همکاری های مستمری که میان زندان ها و نیروی انتظامی  وجود دارد، لذا این مهم زمینه گسترش امنیت پایدار بر مراکز اصلاحی و تربیتی در استان را فراهم نموده است.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*