دیدار صمیمی مدیرکل زندانهای کردستان با مددجویان زندان مرکزی سنندج

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان طی دیداری صمیمی با مددجویان زندان مرکزی سنندج، به مشکلات آنان رسیدگی نمود.

وی در این دیدار چهره به چهره که رئیس اداره قضائی و اجرای احکام و همچنین رئیس اداره مراقبت بعد از خروج اداره کل نیز وی را همراهی می نمودند به مشکلات زندانیان رسیدگی و دستورات لازم جهت رفع این مشکلات را نیز صادر نمود.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در پایان دیدار با مددجویان و در جمع تعدادی از مسئولین زندان سنندج، تلاش در جهت کاهش جمعیت کیفری را ضروری قلمداد نمود و گفت: با توجه به تمهیدات به عمل آمده از سوی رئیس کل محترم دادگستری و دادستان مرکز استان، خوشبختانه اقدامات خوبی در جهت نیل به سیاست های کاهش جمعیت کیفری در استان صورت گرفته است که شایسته تقدیر و تشکر می باشد.

مدیرکل زندانهای کردستان حضور بیش از پیش مددکاران در میان مددجویان و بررسی مشکلات قضائی آنان را خواستار شد و اظهار داشت: مددکاران بر اساس رسالت حساسی که عهده دار می باشند تاثیر بسزایی در انتقال مشکلات زندانیان بالاخص مشکلات قضائی آنان به قضات و مسئولین قضائی دارند که در این راستا بایستی با کار جهادی در در این مسیر خداپسندانه گام های مثبت و موثری بردارند.

فتحی در قسمتی دیگر از سخنان خود بر غافل نشدن از مسائل امنیتی در زندان تاکید نمود و بیان نمود: وجود امنیت و آرامش در زندان پیش نیاز ورود به هرگونه فعالیت اصلاحی و تربیتی در این مراکز می باشد که در این خصوص باید با برنامه ریزی و اجرای فعالیت های پیشگیرانه از جمله آگاه سازی و آموزش پرسنل موجبات ارتقاء امنیت را فراهم نمود.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*