دیدار سرپرست زندان سقز با فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان آذریون رئیس زندان سقز با سرهنگ رضایی فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار نمود.

در این دیدار که تعدادی از فرماندهان ستادی نیروی انتظامی سقز نیز حضور داشتند ضمن بررسی تعاملات میان زندان و نیروی اننظامی در سقز، راهکارهای گسترش این تعاملات به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

آذریون رئیس زندان سقز در ابتدای این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد یگان حفاظت زندان طی ماه های گذشته گفت: با توجه به اهمیت امنیت در مراکز حساسی همچون زندانها، لذا آموزش های ارائه شده به پرسنل زندان بالاخص کارکنان یگان حفاظت نیز بیشتر در حوزه مسائل امنیتی بوده است.

سرپرست زندان سقز ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده نیروی انتظامی به جهت همکاری های صورت گرفته در برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان زندان اظهار داشت: خوشبختانه در برگزاری این دوره ها شاهد حضور افسران با تجربه نیروی انتظامی بوده ایم که این موضوع کیفیت آموزش ها را دوچندان نموده است. 

سرهنگ رضایی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سقز نیز ضمن اعلام آمادگی نیروی انتظامی جهت تعامل و همکاری دو سویه با مجموعه زندان، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بر اساس رسالت خود که فراهم نمودن آرامش و امنیت برای مردم جامعه می باشد، لذا این آمادگی را دارد تا همکاری های دو سویه با مجموعه زندان را در این راستا داشته باشد.

سرهنگ رضایی همچنین با تاکید بر این موضوع که امنیت و آرامش پایدار بر شهرستان سقز حاکم است افزود: نیروی انتظامی در سقز توام توان خود را در جهت ارتقاء ضریب امنیت مردم در شهرستان به کار گرفته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*