دیدار رئیس زندان مریوان با رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طیب نادری رئیس زندان مریوان به مناسبت دهه فجر و در راستای گرامیداشت این ایام خجسته، با حجت الاسلام و المسلمین عبدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهر دیدار نمود.

نادری در این دیدار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و همچنین ارائه گزارشی مختصر از فعالیت های اصلاحی و تربیتی برگزار شده در این مجموعه اصلاحی و تربیتی گفت: برنامه های فرهنگی یکی از مهم ترین فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان مریوان می باشد که امیدواریم با همکاری مجموعه تبلیغات اسلامی در شهرستان، بتوانیم شاهد بهبود کمی و کیفی اینگونه برنامه ها باشیم.

رئیس زندان مریوان بر گسترش تعاملات و همکاری ها در ایام الله دهه فجر نیز تاکید نمود و اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به برنامه ریزی ها و پیش بینی های به عمل آمده، ویژه برنامه های دهه فجر با محوریت تبیین اهداف و دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی ۴۰ سال گذشته برای جامعه هدف (پرسنل، سربازان و مددجویان) ارائه خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان نیز با اشاره به تعامل و همکاری بسیار خوب میان اداره تبلیغات اسلامی و زندان مریوان بیان نمود: مجموعه تبلیغات اسلامی مریوان از تمامی ظرفیت های خود در مسیر اجرای هرچه بهتر فعالیت های فرهنگی از جمله فعالیت های قرآنی، دینی و مذهبی در زندان مریوان استفاده خواهد نمود.

شایان ذکر است که در پایان این دیدار مقرر گردید که به مناسبت ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه های متنوع از جمله محفل انس با قرآن، مسابقات ورزشی، جنگ شادی، مسابقات کتابخوانی و … با همکاری اداره تبلیغات اسلامی در میان مددجویان برگزار گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*