در دیدار رئیس زندان مریوان با فرماندار و رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان بر گسترش آموزش های فنی و حرفه ای در زندان تاکید گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در راستای توسعه بیش از پیش فعالیت های مهارت آموزی در زندان، نادری رئیس زندان مریوان با فرماندار و رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان دیدار نمود.

رئیس زندان مریوان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در جهت ترویج مهارت آموزی در میان مددجویان خواستار توجه مسئولین و دست اندرکاران به مقوله اشتغال مددجویان شد.

آرتیکاس اقبال فرماندار مریوان نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در جهت بازسازگاری اجتماعی مددجویان گفت: کمک به اشتغال مددجویان پس از آزادی از زندان در راستای سلامت اجتماعی بسیار مهم می باشد که مهارت آموزی زندانیان در حرفه ای که در آن مستعد می باشند در این خصوص می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

رحیمی رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای مریوان نیز همکاری های مجموعه فنی و حرفه ای و زندان را در شهرستان در وضعیت بسیار خوبی دانست و اظهار داشت: توسعه آموزس های فنی و حرفه ای در میان زندانیان همواره در دستور اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بوده است که در این راستا آمادگی این را داریم تا دوره های آموزش های دائم icdl درجه یک و دو را در زندان برگزار نماییم.

همچنین در این جلسه مقرر گردید تا آموزش قلاب بافی با همکاری یکی از آموزش گاه های آزاد سطح شهر برای مددجویان برگزار شود که در صوت اجرایی شدن این موضوع زندانیان خواهند توانست برای خود در داخل زندان کسب درآمد کنند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*