خیر سنندجی در آغاز سال نو سه زندانی جرائم غیرعمد را به آغوش خانواده هایشان بازگرداند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان، یک خیر سنندجی که خواست به نام او اشاره نشود، در روزهای آغازین سال ۹۸، با پرداخت ۳۵ میلیون تومان در حق شکات پرونده های سه زندانی جرائم غیرعمد که به دلیل بدهکاری مالی در زندان تحمل حبس می نمودند، آنان را آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگرداند.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان و نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان، ضمن اعلام این خبر گفت: این خیر سنندجی پس از اطلاع از وضعیت این زندانیان نیازمند و اینکه ناخواسته و صرفا به دلیل مشکلات اقتصادی پایشان به زندان باز شده، با حضور در ستاد دیه و پرداخت بدهکاری این سه زندانی، آنان را از زندان آزاد و به این ترتیب این زندانیان نیز سال جدید را در کنار خانواده هایشان آغاز خواهند کرد.

مدیرکل زندانهای کردستان ضمن تقدیر و تشکر از خیرین و نیکوکاران سنندجی یه جهت حمایت از ستاد مردمی دیه گفت: خوشبختانه مردم، خیرین و نیک اندیشان کردستانی حامیان اصلی ستاد دیه در استان می باشند و این مهم را می توان از حمایت های بی دریغ آنان از زندانیان جرائم غیرعمد  به خوبی دریافت.

وی افزود: هم اکنون ۳۳۰ زندانی جرائم غیرعمد به دلیل جرائمی همچون بدهکاری مالی، تصادف منجر به جرح، حوادث کارگاهی، مهریه و نفقه در مراکز اصلاحی و تربیتی سطح استان تحمل حبس می نمایند که برای آزادی آنان بیش از ۲۵ میلیارد تومان نیاز می باشد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*