حضور پرشور پرسنل زندانهای کردستان در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان پرسنل زندانهای این استان همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و همگام و همصدا با سایر مردم میهن عزیز اسلامی و مسلمانان جهان، در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند و با ندا سر دادن شعارهای ضد صهیونیستی خواستار خروج اسرائیل از سرزمین های فلسطین اشغالی شدند.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان ضمن اعلام این خبر گفت:  روز قدس در واقع نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی می‌باشد.

مدیرکل زندانهای کردستان روز قدس را یادگار ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در میان مسلمانان جهان دانست و در این خصوص گفت: در ۱۶مرداد ۱۳۵۸، پس از بمباران جنوب لبنان توسط نیروهای اسرائیلی، امام خمینی(ره) از مسلمانان جهان خواست تا آخرین جمعه از ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند و در این روز انزجار خود را از جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین اشغالی نشان دهند.

ابراهیمی با اشاره به ترس و وحشت رژیم صهیونیستی از اتحاد مسلمانان در منطقه اظهار داشت: امام خمینی (ره) با تشکیل یک جریان فکری به نام روز قدس و دعوت از تمام مسلمانان دنیا برای شرکت در این همایش باشکوه، موجب استحکام وحدت جهان اسلام و راه مقاومت شده‌ اند.  

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*