توزیع سبد کالا و لوازم تحریر در بین خانواده های زندانیان توسط جمعیت هلال احمر اهواز

همزمان با بازگشایی مدارس و با هماهنگی با جمعیت هلال احمر استان سبد لوازم تحریر به خانواده های نیازمند زندانیان اعطا شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان؛ به منظور اجرای تفاهم نامه منعقده فی مابین اداره کل زندانهای استان و جمعیت هلال احمر خوزستان جلسه ای با حضور بیژن فتاحی معاون امور جوانان هلال احمر استان و فتح الله هاشم نژاد مدیرعامل هلال احمر اهواز در دفتر ایگدر معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان برگزار شد.
ایگدر در ابتدی این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اصلاح و تربیت زندانیان گفت : جعیت حلال احمر استان داری ظرفیت ها و امکانات مناسبی است که می توان از این ظرفیت ها در راستای اصلاح و تربیت زندانیان و کاهش عود مجدد آنان به جرم استفاده کرد.
در ادامه فتاحی معاون هلال احمر استان ضمن استقبال از حضور فعال این نهاد در فرایند اصلاح و تربیت زندانیان گفت : با توجه به بازگشایی مدارس این جمعیت آمادگی دارد تا سبد کالا و لوازم تحریر را در اختیار خانواده مددجویانی که سرپرستان آنها در زندان هستند قرار دهد.
فتح الله هاشم نژاد مدیرعامل جمعیت حلال احمر اهواز هم با بیان اینکه کلاس های بشر دوستانه و طرح تغییر نگرش مددجویان در اندرزگاه جوانان زندان سپیدار را اجرا خواهیم کرد افزود : با برنامه ریزی انجام شده این جمعیت در آینده نزدیک نسبت به اعزام پزشکان متخصص در زمینه قلب ، عفونی ؛ ریه و … در راستای ویزیت و ارتقاء سلامت جسمانی زندانیان اقدام خواهد کرد .
وی در ادامه تصریح کرد: جمعیت حلال احمر اهوازآمادگی پراخت بخشی از هزینه های درمانی خانواده های زندانیان نیازمند را در صورت ارائه مدارک بیمارستانی دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*