به مناسبت هفته بسیج: دیدار رئیس زندان مریوان با فرمانده سپاه بیت المقدس این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان به مناسبت هفته بسیج، طیب نادری رئیس زندان مریوان با سرهنگ شکیبا فرمانده سپاه پاسداران در این شهرستان دیدار نمود.

نادری در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج و همچنین هفته وحدت گفت: شغل زندانبانی از مشاغل دشوار جامعه می باشد اما خوشبختانه پرسنل زندان مریوان، بسیجی وار تمامی امور زندانبانی را با جدیت و تلاش شبانه روزی به پیش می برند.

وی پیروزی رزمندگان اسلام در ۸ سال جنگ تحمیلی را نیز وام دار ریشه افکندن روحیه بسیجی در میان رزمندگان دانست و افزود: ایران اسلامی در جنگ تحمیلی جانانه و با کمترین امکانات در مقابل جهانیان ایستاد و این ایستادگی نشأت گرفته از فرهنگ بسیج می باشد.

سرهنگ شکیبا فرمانده سپاه پاسداران مریوان نیز ضمن خیرمقدم و تبریک هفته بسیج و هفته وحدت اظهار داشت: هرچه وحدت میان مسلمین و جامعه اسلامی بیشتر باید قطعا دشمن ناامیدتر خواهد شد.

فرمانده سپاه پاسداران مریوان با اشاره به ویژه برنامه های هفته بسیج در این شهرستان بیان نمود: امیدواریم در این ایام بتوانیم دست آوردهای بسیج را به بهترین شیوه ممکن در جامعه تبیین نماییم.

شایان ذکر است که در پایان این دیدار، رئیس زندان مریوان به همراه جمعی از مسئولین این شهرستان در مراسم غبارروبی مزار شهدا شرکت و به این ترتیب با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید پیمان نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*