برگزاری ۱۳ هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در زندان مریوان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طیب نادری رئیس زندان مریوان در راستای توسعه تعاملات و همکاری ها، با رئیس مرکز آموزش فنی و رحرفه ای این شهرستان دیدار نمود.

در این دیدار ضمن بررسی فعالیت های حوزه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان، راهکارهای توسعه این تعاملات به حث وتبادل نظر گذاشته شد.

طیب نادری رئیس زندان مریوان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های مجموعه فنی و حرفه ای مریوان با زندان این شهر گفت: خوشبختانه با توجه به وجود تعاملات و همکاری های دوسویه همواره شاهد توسعه اموزش های فنی و حرفه ای در میان مددجویان می باشیم.

اصلانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مریوان نیز با اشاره به برگزاری ۱۰ دوره آموزش فنی و حرفه ای در زندان این شهر گفت: مجموعه فنی و حرفه ای در شهرستان مریوان تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء سطح آموزش های فنی و حرفه ای در زندان به کار خواهد گرفته در این راستا برگزاری ۱۳ هزار نفرساعت آموزش فنی و حرفه ای به مددجویان زندان رمیوان در سال جاری مهر تاییدی بر این ادعا می باشد.

اصلانی از برگزاری دوره های جدید مهارتی در زندان مریوان خبر داد و گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای در نظر دارد تا با گسترش دوره های مهارت آموزی در زندان بتواند نقش موثری در کاهش آسیب در جامعه داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*