برگزاری کارگاه آموزشی «آشنایی با تهدیدات جنگ نرم و جنگ سخت» در زندان مریوان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در راستای ارتقای سطح دانش و اطلاعات پرسنل، یک دوره آموزشی تحت عنوان «آشنایی با تهدیدات جنگ نرم و جنگ سخت» برای کارکنان زندان مریوان به مربی گری رئیس اداره حفاظت اطلاعات این اداره کل برگزار گردید.

نادری رئیس زندان مریوان در ابتدای برگزاری این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم و ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در جهت ارتقاء هرچه بیشتر آگاهی پرسنل در حوزه های مختلف قضائی و زندانبانی گفت: برگزاری این گونه دوره ها می تواند پرسنل را از بسیاری از آسیب ها که ممکن است در محیط کار برای آنان روی دهد موصون نماید.

رزمگاه رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندانهای استان در ابتدا ضمن تشریح مطالبی پیرامون جنگ نرم و جنگ سخت برای حاضرین، بیان نمود: جنگ نرم دربرگیرنده تمامی اقشار جامعه می گردد که مردم بایستی با ارتقاء سطح دانش و اطلاعات خود در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی و … در این خصوص عملکرد درستی از خود نشان دهند.

وی همچنین جنگ سخت را دربرگیرنده زیرساخت ها و نیروی نظامی و انتظامی قلمداد نمود و در این خصوص گفت: خوشبختانه در این حوزه که شامل اقدامات نظامی می باشد، میهن عزیزمان ایران در وضعیت بسیاری خوبی قرار دارد به طوریکه هیچ یکی از دشمنان و ابرقدرت ها تا به حال نتوانسته اند افکار پلید و شوم خود از جمله اقدامات خرابکارانه و حمله نظامی  را عملیاتی نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*