برای چندمین سال پیاپی: از اداره کل زندانهای کردستان به عنوان دستگاه برتر در احیای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر تقدیر گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طی مراسمی و با حضور نماینده ولی فقیه و همچنین جمعی از مدیران و مسئولین دستگاه های وابسته به قوه قضائیه در استان، اداره کل زندانهای کردستان برای چندمین سال پیاپی به عنوان دستگاه برتردر حوزه احیای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر معرفی و از اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان در این راستا تقدیر گردید.

متن این لوح تقدیر به شرح زیر می باشد:

برادر ارجمند جناب آقای اسحاق ابراهیمی

رئیس محترم شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کردستان

سلام علیکم

قیام امام حسین(ع) به فرموده خویش نه از روی خودخواهی و خوش گذرانی و نه برای فساد و ستمگری، بلکه برای اصلاح در امت رسول الله(ص) و اقامه امر به معروف و نهی از منکر بود. بی شک اصلاح، حرکت انبیاء الهی و در راس آنان پیامبر اسلام (ص) است. با توجه به نتایج ارزیابی بازرسان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در سال ۱۳۹۸، شورای امر به معروف و نهی از منکر آن اداره حائز رتبه برتر گردیده است. لذا بر خود لازم می دانیم به پاس تلاش های فرهنگی جنابعالی و اعضای محترم شورا، مراتب تقدیر و سپاس خود را با اهداء این لوح تقدیم نماییم. از خداوند متعال آرزوی توفیق جنابعالی و همکاران گرامیتان را در راستای خدمت هرچه بیشتر به نظام جمهوری اسلامی زیر سایه پربرکت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسألت می نماییم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*