با هدف گسترش تعاملات و همکاری ها: دیدار رئیس زندان سقز با رئیس اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان آذریون رئیس زندان شهرستان سقز با هدف توسعه همکاری ها و ارائه خدمات هرچه بیشتر و رفع مشکلات قضائی مددجویان حوزه تعزیرات حکومتی، با رحیمیان رئیس تعزیرات حکومتی این شهر دیدار نمود.

آذریون در این دیدار با اشاره به اینکه قسمتی از جمعیت کیفری زندان سقز مربوط به جرائم تعزیراتی می باشند گفت: قطعا این دیدارها ارائه خدمات بیشتر و رفع مشکلات زندانیان حوزه جرائم تعزیراتی را در پی خواهد داشت.

رئیس زندان سقز خاطرنشان کرد: خوشبختانه همواره تعامل بسیار خوبی میان زندان سقز و دستگاه های وابسته به قوه قضائیه از جمله تعزیرات حکومتی در شهرستان وجود دارد که این تعاملات در راستای حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی زندانیان بوده و می باشد.

رحیمیان رئیس اداره تعزیرات حکومتی سقز نیز ضمن تبریک انتصاب آذریون به سمت رئیس زندان این شهر، به ارائه گزارشی از وضعیت مددجویان حوزه تعزیرات حکومتی پرداخت و اظهار داشت: شغل زندانبانی از آنجائیکه با افراد بزهکار و آسیب پذیر جامعه سرورکار دارند دارای دشواری ها و حساسیت های خاصی می باشد که در این راستا برای تمامی همکاران زندانبان آرزوی موفقیت می نمایم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*