بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندانهای کشور از زندان مرکزی سنندج و کانون اصلاح و تربیت این شهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان خسرو قهرمانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندانهای کشور در معیت سردار ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور از زندان مرکزی سنندج و همچنین مجموعه کانون اصلاح و تربیت این شهر بازدید نمودند.

در این بازدید که فتحی مدیرکل زندانهای استان نیز ایشان را همراهی می نمود، ضمن حضور در قسمت های مختلف این مراکز اصلاحی و تربیتی با مدجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و روند اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی مورد بررسی قرار گرفت.

قهرمانی در پایان بازدید های خود ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در زندانهای سطح استان زندان را یک ضرورت اجتماعی دانست و گفت: اگر مسئولین و دست اندرکاران وظایف خود را به درستی انجام دهند قطعا شاهد سیرنزولی وقوع جرم در جامعه و در نهایت کاهش جمعیت کیفری زندانها خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان‌های کشور با بیان اینکه براساس احادیث و روایات اسلامی احیاء و بازپروری یک نفر برابر با احیاء تمامی عالم است، تصریح کرد: تمام اقدامات سازمان زندان‌ها در راستای اصلاح واقعی و فطرت زندانیان بوده و این مهم با تعامل و همراهی سایر دستگاه‌ها میسر است و باید دستگاه قضایی در آخرین مرحله با مجرمین برخورد کند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*