بازدید مسئولین قضائی قروه و مریوان از زندانهای این شهرستانها

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان محسن لو رئیس دادگستری شهر سریش آباد و همچنین مصطفایی دادستان شهرستان سروآباد از زندانهای حوزه قضائی خود دیدار نمودند.

دهقانی رئیس زندان قروه با ابراز خرسندی از بازدید رئیس دادگستری سریش آباد از زندان و تاثیرات مثبت آن گفت: در این دیدار با تمامی مددجویان حوزه قضائی شهر سریش آباد به صورت چهره به چهره دیدار به عمل آمد و ضمن بررسی مشکلات قضائی آنان توسط رئیس دادگستری، راهکارهای مناسب نیز در جهت رفع این مشکلات اتخاذ گردید.

نادری رئیس زندان مریوان نیز که دادستان سروآباد را در دیدار با مددجویان همراهی می نمود از هدفمند بودن این بازدیدها خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه مسئولین قضائی شهرستان های مریوان و سروآباد همواره و به مناسبت های مختلف از نزدیک با مددجویان دیدار و جویای مشکلات قضائی آنان می شوند و این مهم ضمن اینکه نشان دهنده توجه به حقوق شهروندی زندانیان می باشد از سوی دیگر زمینه تخلیه روانی آنان و به وجود آرامش در زندان را فراهم می نماید.

شایان ذکر است که در پایان این بازدیدها جلسه شورای طبقه بندی تشکیل و با مرخصی، اشتغال به کار و آزادی مشروط تعدادی از زندانیان واجدشرایط موافق به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*