بازدید مدیرکل زندانهای کردستان از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی کامیاران

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی کامیاران بازدید نمود.

در این بازدید که رئیس اداره حفاظت اطلاعات و همچنین فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان نیز وی را همراهی می نمودند، ضمن حضور در قسمت های مختلف این مجموعه اصلاحی و تربیتی با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و مشکلات آنان مورد بررسی قرار گرفت.  

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در دیدار با مددجویان مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی کامیاران، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنان در ماه رمضان گفت: ماه رمضان ماه بندگي، توبه كردن و روی آوردن به خداست و این ماه پرخیر وبرکت فرصت مناسبی برای ما مسلمانان است تا به پاكي درون پرداخته و از خداي خويش طلب آمرزش کنیم.

فتحی خطاب به مددجویان خواستار عبرت گرفتن آنان از تجربیات تلخ گذشته که زمنیه ورود آنان به زندان را فراهم نموده است شد و اظهار داشت: زندان فرصت مناسبی است که به تفکر و تعقل درباره گذشته خویش بپردازید و با توکل به خداوند متعال گام های نخست جهت بازگشت شرافتمندانه به جامعه را برداشته که در این مسیر مسئولین زندان نیز بر اساس رسالتی که عهده دار می باشند شما را یاری خواهند کرد.

مدیرکل زندانهای کردستان در پایان دیدار خود با مددجویان و بازدیداز این مجموعه اصلاحی و تربیتی، توجه به مسائل امنیتی را ضروری قلمداد نمود و گفت: حاکمیت امنیت و آرامش بر زندانها پیش نیاز ورود به سایر فعالیت های اصلاحی و تربیتی می باشد و چنانچه امنیت بر مجموعه حاکم نباشد تمام فعالیت ها نیز تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.

فتحی بر اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی و درمانی نیز تاکید نمود و اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به اقدامات بهداشتی و درمانی صورت گرفته، مراکز اصلاحی و تربیتی استان از این منظر در وضعیت مطلوبی به سر می برند.

مدیرکل زندانهای کردستان  همچنین خواستار توجه ویژه به خانواده های زندانیان نیز شد و افزود: متاسفانه خانواده های زندانیان به دلیل در حبس بودن سرپرست خانواده با مشکلات فروانی مواجه هستند که در این راستا چنانچه این خانواده های آسیب پذیر مورد حمایت واقع نشوند شاهد گسترش آسیب های اجتماعی متعددی در جامعه خواهیم بود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*