بازدید مدیرکل زندانهای کردستان از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی کامیاران

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شهرستان کامیاران بازدید نمود.

فتحی در بدو ورود خود به اردوگاه کامیاران در جمع پرسنل این مرکز حضور یافت و ضمن دیدار با آنها به مشکلاتشان نیز رسیدگی کرد.

مدیرکل زندانهای کردستان در پایان این دیدار، از تعدادی از پرسنل شاهد و ایثارگر نیز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود نیز قدردانی نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان در آیین تقدیر از این خانواده های شاهد و ایثارگر، شعار «نه شرقی، نه غربی جمهوری اسلامی » را یکی از مهمترین شعارهای انقلاب دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ به رهبری امام خمینی به پیروزی رسیدی و خوشبختانه در حال حاضر شاهد عزت و سربلندی آن در تمام دنیا هستیم.

وی هم بستگی ملی را یکی از دلایل پیروزی انقلاب دانست و گفت: درست است که برخی مشکلات دامنگیر جامعه شده اما وجود وحدت و همدلی در میان آحاد مردم جامعه موجب شده تا این انقلاب با شکوه هرچه تمام به سمت آرمان های خود در حرکت باشد.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در ادامه، ضمن بازدید از قسمت های مختلف اردوگاه کامیاران با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و به مشکلات آنان نیز رسیدگی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*